Губернатори похарчили най-много за командировки

OFFNews 08 July 2015 в 13:39 2169 1
Губернатори похарчили най-много за командировки

Областните управители са похарчили най-много пари за командировки през първото тримесечие на годината. 

Общо 6674,81 лв. за изхарчени за командировки на министри, заместник-министри, областните управители и органите към Министерския съвет. 

От тях 516,65 лв. са за командировки на председателите на държавни агенции и техните заместници, 660 лв. са пътуванията по работа на представители и членове на държавни комисии, а 8351,56 лв. са командировките на областните управители. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира