Проверката на „Чистота Искър“ ЕАД приключи. Тя установява изключително сериозни нарушения.
Това каза кметът на София Йорданка Фандъкова във връзка с възложената от нея проверка на общинското дружество. По тази причина аз лично съм я изпратила на прокуратурата - това, което правя винаги, когато установявам някакви проблеми, обясни Фандъкова.
„Установени са нарушения по подбор на кадри, сключване на договори, превъзлагане на дейности, които дружеството не може да прави. Става дума не само за отпадъците, на и за рекултивация на депата“, коментира още Фандъкова.
Срокът на проверката е обхващал 3 години.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец