Четирима мъже нахлуха в столично заведение на бул. "Александър Стамболийски" и пребиха няколко души с бухалки.
Нападението е станало за минути и пред погледите на посетителите, съобщава Нова телевизия.
Пострадали са няколко души, които са откарани в "Пирогов".
След атаката нападателите избягали в неизвестна посока с два автомобила.
Пред заведението са изпратени полицейски и медицински екипи.
Нападателите се издирват. Полицаите разпитват свидетели.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
29321
13
22.04 2017 в 09:47
29321
12
22.04 2017 в 09:22
Бях малък - не помня, Гражданино Следовател.
После и двамата ги пуснаха от милицията, с извинения, макар че и двамата преди това бяха лежали в пандиза. В Централния, не в Белене, не подскачай.
Живеехме на края на гората.
Сега целия наркотрафик минава през тука. Поне американския от Афганистан. Не, Прищина е по-важна от София, та се чувствам пренебрегнат, ама това не е моя отговорност.
Проституиращи жени всъщност нямаше. Сам бях сексуално затруднен, пари имах, а жени - трудно. Така и карахме - на квото изнасилим, от партийните секретарки.
Чувствувам се ноо тъп.
29321
10
22.04 2017 в 02:34
29321
9
22.04 2017 в 02:29
29321
8
22.04 2017 в 02:29
29321
7
22.04 2017 в 02:27
29321
6
22.04 2017 в 00:02
29321
5
22.04 2017 в 00:00
29321
4
21.04 2017 в 23:59
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци