Българската агенция за инвестиции се мести в София Тех Парк

OFFNews 15 January 2025 в 15:17 1906 0
Sofia Tech Park

Снимка Sofia Tech Park

Sofia Tech Park

Министерският съвет реши да отдаде площи под наем от София Тех парк на Българската агенция за инвестиции (БАИ).

Така агенцията се мести в нова сграда, като досега се помещаваше на ул. "6-и септември" в столицата.

„София тех парк" АД ще реинвестира средствата от наем за насърчаване на иновациите и на развитието на високотехнологични фирми, стартъпи, научни разработки и висококвалифицирани специалисти.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !