133 шофьорски книжки са били отнети по време на спецакции по пътищата в страната, които са се провели от 7 септември (петък) до 9 септември (неделя).
Причините за отнетите свидетелства за управление са неплатени задължения по Закона за движението по пътищата. За трите дни основни е било проверявано дали се спазва ограничението на скоростта, дали се ползват на обезопасителни колани и системи, както и дали превозните средства са технически изправни. Полицаите са следили и за неправилно изпреварване.
В рамките на акциите са били проверени 12822 моторни превозни средства и и 17404 души. Издадени са 4743 фиша, 1763 акта за установени административни нарушения, констатирани са 4217 случая на превишена скорост. По време на проверки на място на гражданите са връчени общо 1022 електронни фиша.
Продължават проверките на полицията в рамките на ежедневния засилен контрол по пътищата на страната.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16316
2
11.09 2018 в 08:05
Съществуващата в момента ситуация обслужва корупцията сред полицаите.
11000
1
10.09 2018 в 20:35
Тарикатите трябва да ги е страх, за да са примерни, каквито са когато шофират в чужбина.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск