Министърът на икономиката в оставка Божидар Лукарски е скъсал менискус, претърпял е операция и това е причинило отсъствието му от церемонията по полагане на клетва на президента в Народното събрание.
Новината за инцидента бе съобщена не от ведомството му, а от болница "Софиямед". От пресцентъра на министерството обвиха случката в тайнственост. Препратиха ни от един на друг телефон и накрая ни поръчаха да попитаме с имейл какво точно се е случило с Лукарски.
От болницата, явно след инструкция от пресцентъра, също отклониха въпроса ни и обясниха, че първо трябва да се допитат за това какви подробности могат да дадат.
"24 часа" пише, че Лукарски е играл футбол, когато е станал инцидентът, като цитира самия Лукарски, който явно прибързано е разговарял с журналист, незапознат със строгите правила на пресцентъра си.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21256
2
19.01 2017 в 16:15
Само един човек в държавата може да играе футбол в снега и това е ББ! Лукарски не може да се мери с него и като не си знае гьола ето какво става.
18007
1
19.01 2017 в 15:50
Трима синове на Али Хаменей се помолиха край ковчега му
Тир се вряза в мантинела на магистрала Струма
Тир се вряза в мантинела на магистрала Струма
Трима синове на Али Хаменей се помолиха край ковчега му
Борисов: От избора на Атанасова в КС нито съм я виждал, нито съм я чувал
Стрелба с 8 ранени помрачи празниците в САЩ
Тир блъсна велосипедист в столицата. Мъжът загина на място (снимки)