Двама служители на горското в Симитли са били бити от нарушители, заловени с краден дървен материал. Единият е настанен в болница, съобщи Нова телевизия.
Горските опитали да спрат кола, натоварена с дървесина, но нарушителите избягали. Малко по- късно служителите на реда установили кои са мъжете и при опит да разговарят с тях единият ги нападнал.
Оказало се, че това са баща и син от Крупник, които неведнъж са влизали в конфликт с горските.
Единият пострадал е с охлузвания по тялото и се лекува у дома, а другият е постъпил в благоевградската болница с рани по лицето и съмнения за счупен нос. Нападателят е задържан.
„Той транспортираше дървесина миналата година с Камаза и нямаше документациите за разрешително за достъп и може би от тогава си има некаква вражда у него може би се е утаила и най- накрая”, коментира горският служител Милчо Гущеров.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
100 000 души са потърпешви след проверката на МВР за полетите на Пеевски, твърдят от ДПС
Договорът с Боташ е замразен за 15 месеца след срещата на Радев с Ердоган
Кметът на Габрово иска от Радев спешни мерки заради етническо напрежение в града
Кои са петте най атрактивни мача на световни първенства (видео)