"Може би трябва да припомним, че според последните промени в Изборния кодекс, в БНТ сме длъжни да предоставим еднакво време на всички партии. Това е член 189-ти, алинея трета в закона. Така че работим с материали на клиента този месец", коментира във фейсбук профила си генералният директор на БНТ Емил Кошлуков по повод скандала по време на предизборния дебат в "Панорама" в петък вечер.
Той уточни, че в предаването се показват участници, които са избрани от централите.
"Или както обича да казва Остап Ибрахимович в подобни ситуации, тук определено не е Рио де Жанейро", заключи Кошлуков.
В петъчния предизборния дебат в "Панорама" за малко щеше да се стигне до физически сблъсък.
Председателят на "Глас народен" Светослав Витков стана от мястото си, афектиран от реплика на Димитър Митев от "Българска социалдемокрация – Евролевица", който го нарече "чалга певец". Витков призова опонента си да излязат да се разберат навън.
Намесата на водещия на "Панорама" Бойко Василев предотврати сбиването между двамата кандидати за депутати.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24373
1
17.09 2022 в 15:58
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Новая газета: Патриарх Даниил е агент на Москва, Радев - лобист на Лукойл
Ивелин Михайлов с план Б за Исторически парк: Сменя посоката от култура към пари
Започва проверка замърсена ли е водата на Шофьорския плаж във Варна
Започва избор на новата антикорупционна комисия