Кухня

'Бон Апети' се мести в 24Kitchen, предаването на Гала вече е до 12 ч

OFFNews 13 September 2018 в 12:10 20450 0
'Бон Апети' се мести в 24Kitchen, предаването на Гала вече е до 12 ч

Снимка "Бон Апети"

Водещите на "Бон Апети" Лора и Стоян

Дългогодишното кулинарно предаване "Бон Апети" вече няма да се излъчва по Нова.

Водещите Лора и Стоян вече ще готвят за зрителите на профилирания канал 24Kitchen. Предаването им ще запази името си.

За промяната съобщиха от екипа на "Бон Апети".

Приятели, очаквайте новия сезон на Бон Апети по 24 Kitchen. Ще се състезаваме във висшата кулинарна лига. Здравейте, Джейми и компания. Очаквайте новини за старта, обявиха от продукцията.

Вместо кулинарния слот, в делничните дни Нова ще излъчва удължен вариант на магазинното предаване "На кафе" с Гала. От началото на есенния тв сезон то вече продължава до обедните новини в 12 ч.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две