Германската хеви метъл банда Rage ще свири в София на 29 ноември в столичния клуб Mixtape 5.
Концерта е част от лимитираното турне по случай навършването на 20 години от издаването на култовия албум „Black In Mind“.
Това, което ще чуем от преродените RAGE, са почти всички песни от този албум и най-добрите композиции на групата.
Билетите се продават от днес в мрежата на EVENTIM в цялата страна.
В момента и до 6 юли (включително) цената на билетите ще е 30 лева. След това до деня на концерта те ще се продават по 35 лева, а при налични в деня на събитието и на място в клуба цената им ще е 40 лева.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец