Струпване на избиратели пред секциите в Несебър по тъмно

OFFNews 25 October 2015 в 18:12 5739 2
Струпване на избиратели пред секциите в Несебър по тъмно

С настъпването на тъмнината внезапно избиратели започнаха се струпват пред секциите в Несебър, предаде БНТ.
Почти пред всяка секция вече има по 50-60 души опашка. Отсега е ясно, че няма как да минат до 19 ч, когато настъпва краят на изборния ден.

Внезапно, късно и по тъмно желанието да гласуват е обхванало персонала на хотелите в Слънчев бряг.

Несебър според БНТ отново е епицентър на купения и корпоративния вот.

Още по-драматично е положението в Обзор, където вчера и днес дойдоха тълпи пришълци. Опашките са огромни, пришълците нарочно се бавят в тъмните стаички и местните хора не могат да гласуват.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира