Започва модернизацията на газовото хранилище в Чирен

OFFNews 20 October 2015 в 07:59 2602 1
Теменужка Петкова

Снимка БГНЕС/Боби Тошев

Теменужка Петкова, министър на енергетиката

Започва модернизацията на газовото хранилище в Чирен, съобщи Министерството на енергетиката.

Началото й ще постави прокарването на нов експлоатационен сондаж Е-72.

Проектът предвижда два нови сондажа, с които да се увеличат възможностите за дневен добив и нагнетяване на природен газ.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини