Българският национален отбор е претърпял тежък пътно-транспортен инцидент след пристигането в Тбилиси, съобщиха от Българския футболен съюз.
На път към хотела на тима шофьорът на първия от двата автобуса, превозващи състава ни, е загубил контрол върху управлението, в следствие на което предизвика тежка катастрофа.
След сблъсъка Тодор Неделев е транспортиран до местна болница, където в момента преминава обстойни изследвания.
Всички останали членове на отбора и щаба на българския национален отбор са добре.
Мачът с Грузия от Лигата на нациите е в неделя от 19:00 ч.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3873
5
11.06 2022 в 16:21
Ега Ти човещината !!!!!
Момчета едва не се пребиха !!!!
Мачьт трябва да се отмени !!!!!!
Хора ли сме или диваци играещи залози ?!?!
-1250
3
11.06 2022 в 09:26
3515
2
11.06 2022 в 09:05
3352
1
11.06 2022 в 03:43
Явно тотото на Перуката се е провалило, та автобуса леко му е прилошало.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие