Най-успешният български футболист Христо Стоичков Стоичков се пошегува с Левски в социалните мрежи. Той го направи чрез коментар към своя публикация от Мадрид, пише "Тема спорт".
Стоичков бе пратеник на телевизия "Унивижън" в испанската столица специално за финала на Шампионската лига. Двубоят се игра на стадиона на Атлетико Мадрид "Уанда Метрополитано".
Камата си качи снимка от съоръжението с купата с големите уши - "Най-красивата в света", описа я той. Към кадъра с трофея пък български привърженик попита легендата:
"Ице, как ти се струва стадионът на Атлетико Мадрид, нищо не казваш". А Камата отговори в типичния си стил: "Супер е. Поне има козирка".
След финала на ШЛ Стоичков си пусна 2 снимки с играчи на Ливърпул. Едната бе с Джеймс Милнър, към която написа: "На лагера в Марбея говорихме, че ще спечелите. Твоите страхотни усилия бяха възнаградени".
Другият кадър беше с Мохамед Салах: "Един до друг стоят двама европейски клубни шампиони", коментира Стоичков.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец