Аржентинският нападател Гонсало Игуаин се разбра с Милан и ще играе с екипа на "росонерите" под наем през предстоящия сезон, пишат на Ботуша.
Футболистът едва ли ще получава много игрови минути в Ювентус, след като торинци привлякоха Кристиано Роналдо. Той се надяваше на трансфер в Челси, но в крайна сметка прие условията на миланския гранд.
За услугите на аржентинеца от Милан ще платят на Юве 18 млн. евро, като в договорът му фигурира и клауза за откупуване при доплащане на нови 36 млн. евро в края на сезона.
Игуаин бе привлечен в състава на "бианконерите" през лятото на 2016 година от Наполи, като торинци платиха за него респектиращите 90 милиона евро.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец