Левски вече няма забрана да прави трансфери, след като бе постигната уговорка с бивш играч на отбора, похвалиха се от клуба.
"Левскари, с писмо от ФИФА от 11.05.2022 г. бе вдигната забраната за трансфери на ПФК Левски.
След дълги преговори, водени от изпълнителния директор на ПФК Левски Ивайло Ивков и юриста на клуба Илия Патронев, бе постигнато споразумение с бившия футболист на Левски Насиру Мохамед, с което процедурата срещу клуба бе затворена", написаха в официална позиция от клуба.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия