Българинът Спас Делев получи жестоко наказание от ФИФА. Нападателят няма да играе футбол за срок от 4 месеца и ще трябва да заплати обезщетение на Берое.
Погон Шчечин пък получи забрана да прави трансфери през следващите две години. Причината - нерегламентирано преминаване на футболиста в полския клуб.
През 2016 година Делев прекрати договора си с Берое едностранно и премина в Погон като свободен агент. От ФИФА съобщиха, че това се е случило в разрез с разпоредбите за договорна стабилност.
Спас Делев и Погон имат право да обжалват. Наказанието им обаче остава в сила дори и да се обжалва в срок. То ще бъде валидно до окончателното решение след обжалването.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец