Димитър Димитров даде интервю за казахстанското издание "sports.kz" за раздялата си с местния Иртиш. Специалистът сподели, че има оферти от Левски и от чуждестранни клубове.
"Адвокатите ще подготвят документи и след това ще ги предадем на ФИФА. Това е на 100% сигурно. Нямам планове за работа. Освен Левски имам и други възможности в чужбина.
Но бих искал да си почина. През тези пет месеца загубих много нерви", каза още Херо.
Още в началото на месец май сериозно се заговори, че Димитров може да се завърне на "Герена". Според различни източници специалистът е гласен за спортен директор на "сините".
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"