Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов вече не е член на Изпълнителния комитет на УЕФА. Това стана ясно след 43-ия конгрес на организацията, който се състоя в Рим, Италия днес.
Бившият вратар събра 22 гласа. Този вот му отреди предпоследното място. От тази година членовете в Изпълкома са 8, а не 14, както беше до сега.
За нещастие България загуби своя представител сред най-важите позиции в европейския футбол. Президентът на БФС бе част от структурите на УЕФА още от времето на Мишел Платини.
Междувременно по-рано без никаква интрига Александър Чеферин взе нов мандат. Той бе единствен кандидат за президентския пост на УЕФА.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18329
2
07.02 2019 в 16:09
Някой да му беше казал, че не ги оценяват по изпити литри за час.
-1250
1
07.02 2019 в 15:43
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск