Министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов изпрати писмо до Висшия съдебен съвет, с което информира членовете на съвета за два случая, при които бургаски съдия е заловен да шофира пиян.
Единият случая е от 14 декември, когато съдията от Апелативния съд в Бургас направил катастрофа на кръстовището на улиците „Стефан Стамболов“ и „Професор Яким Якимов“. Магистратът, който карал личното си "Волво", не дал предимство на "Рено", което довело до сблъсък и сериозни щети по двата автомобила. При проверка с дрегер е установено,че съдията карал с 1,27 промила алкохол в кръвта. По случая е образувано следствено дело по описа на Окръжен следствен отдел при Окръжна прокуратура – Бургас.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни