Авария на магистрален топлопровод оставя отново без топла вода живеещите в ж.к.”Младост”1, ж.к.”Мусагеница”, ж.к.”Дървеница”, ж.к.”Студентски град”, кв.”Витоша”, и резиденциите по „Симеоновско шосе”.
В средата на май авария остави без топла вода същите столични квартали, в това число Студентски град и резиденциите на дипломатите от Финландия, Кувейт, Индонезия, Сирия, Афганистан.
От "Топлофикация - София" съобщиха, че е създадена необходимата организация за отстраняването на повредата.
От вчера до 16 юли заради планов ремонт в отоплителните централи „Овча купел”-1 и „Овча купел”–2 и цялостен преглед на топлопреносната мрежа ще бъде спряно топлоподаването в двата квартала.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец