Почина тежко раненият български шофьор в Челябинск

Вероника Шербанова 09 June 2013 в 11:55 1762 0
Болница, Снимка: БГНЕС
Болница, Снимка: БГНЕС

Почина тежко раненият български шофьор на ТИР, пострадал при инцидент в руския град Челябинск, съобщи bglife.ru.

Двама българи пострадаха при ремонт на шофирания от тях камион, при който е избухнал пожар. Единият българин е пострадал леко, но другият – Стоян Проданов от Средец, има 95% изгаряния. Инцидентът е станал на 1 юни.

37-годишният Проданов е приет в болница в Челябинск в критично състояние и е поставен на командно дишане.

В руския град вече се намират съпругата на Проданов и собственикът на транспортната фирма, за която са работили двмата българи.

Семейството на починалия Стоян Проданов засега не е поискало помощ от посолството на България в Москва, но от Министерството на външните работи обявиха, че са готови да окажат всякакво съдействие.  

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Надежда Нейнски: Хората обичат само смелите