Изписаха момчето, което полетя от 5 етаж на сграда в Благоевград

OFFNews 05 June 2026 в 09:58 2773 0
Пирогов

Снимка УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов"

"Пирогов"

Момчето, което беше прието в тежко състояние в "Пирогов" след падане от 5 етаж на сграда, е изписано, съобщиха от спешната болница.

17-годишният младеж е контактен, адекватен и е напуснал лечебното заведение на собствен ход.

Тийнейджърът постъпи в "Пирогов" на 24 май след инцидент, свързан с употребата на наркотици. В продължение на 12 дни той премина през реанимационно и консервативно лечение в Детската реанимация на "Пирогов".

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026