Онкологията излиза на протест

28 June 2013 в 08:02 2734 2
Национална болница за онкологично лечение. Снимка: БГНЕС
Национална болница за онкологично лечение. Снимка: БГНЕС

След болниците в Хасково и Пловдив на протест излизат и работещите в Специализираната болница по онкология в София.

Причината отново е промяна в ръководството на болницата, извършена без официални мотиви, съобщава БНР.

Работещите в най-голямата онкологична болница у нас ще излязат в двора на лечебното заведение в 8.15ч. за да заявят, че не приемат връщането на доц. Петранка Троянова в управата на болницата.

В болницата припомнят, че Троянова е бивш изпълнителен директор и мандатът й беше преждевременно прекратен. През 2009-а тя беше разследвана за административни нарушения и заради сигнали, че е взимала пари от пациенти, за да ги включи в лечение.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини