Въоръжен грабеж бе извършен в понеделник вечер на бул. „Гео Милев“. Аптекарката е била простреляна с газов пистолет.
Извършителят все още е неизвестен. Той се е явил в аптеката малко след 19 ч., дегизиран с шапка и очила.
Стигайки до гишето, похитителят насочил пистолета към 22-годишната аптекарка и я приканил да му връчи оборота. Тъй като уплашената жена се забавила, той стрелял в лицето ú.
В крайна сметка мъжът получул оборота, който бил под 1000 лв., и избягал.
Простреляната е откарана в „Пирогов“, оказана ú е медицинска помощ и се очаква да бъде изписана за домашно лечение.
Колежка на пострадалата аптекарка също е присъствала на обира. При пристигането си полицията е установила, че жената е в силен шок.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес