Тяло на мъж е изплувало тази сутрин във Владайската река в столичния квартал „Овча купел“ и е втрещило случайните минувачи в района на бул. „Войводина могила“.
Сигналът за трупа е подаден именно от втрещен гражданин, съобщиха от МВР. При огледа полицаите са установили, че мъжът е на видима възраст около 40 г., но засега самоличността му не е изяснена.
Според данните от съдебния лекар няма видими следи от насилие.
Ден по-рано – вчера около 12 ч. на обяд, на подобна зловеща „находка“ се натъкнаха мъже, почистващи напоителен басейн в село Малиново, Ловешко. Тялото на 79-годишен местен жител е било открито след източване на напоителен басейн в местността "Секе" в землището на село Петко Славейково, община Севлиево.
Трупът е откаран за аутопсия в МБАЛ "Д-р Тота Венкова" – Габрово, като по случая е образувано досъдебно производство.
Откриването на двата трупа става ясно в деня на третото намиране на разчленено тяло в София само за седмица.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21.04 2012 в 22:55
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци