Изписаха детето, което падна от ескалатор в мол във Варна

13 September 2013 в 14:23 4502 2
Grand Mall Varna, Снимка: www.logolight.eu/
Grand Mall Varna, Снимка: www.logolight.eu/

4-годишният Стефан, който падна от 10 метра височина, повлечено от ескалатор във варненски мол, беше изписан от болницата днес. Детето претърпя множество операции след инцидента на 20 август.

След кошмара, лекарите са оптимисти, че момчето ще се възстанови напълно.

Детето лежа в медикаментозна кома и претърпя поредица от операции. Лекарите премахнаха далака му. Момчето бе и със счупен таз и ръка.

В момента Стефан продължава да е с гипс на счупената си ръка и носи ортопедична яка на врата.

„Думи няма, с които мога да опиша благодарността към целия екип на болницата, към лекарите на „Бърза помощ”, които се отзоваха така бързо, както и към всички хора, които се молеха заедно с нас, бяха съпричастни и изпратиха подаръци на детето ми", заяви майката Искра Маринова.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски