Hyundai Santa Fe пламна в столичния квартал „Младост 3“ (обновена)

05 January 2013 в 00:15 2158 2
Инцидентът е станал към 21 ч. в петък. Снимка: sxc.hu
Инцидентът е станал към 21 ч. в петък. Снимка: sxc.hu

Лек автомобил Hyundai Santa Fe пламна в петък вечерта в столичния квартал „Младост 3“.

Инцидентът е станал към 21 ч. Минути преди пожара се е чул взрив.

Според разследващите не става дума за умишлен палеж. По предварителни данни автомобилът е имал газова бутилка, която се е взривила, съобщи Дарик.

На мястото са пристигнали пожарни коли, които бързо са се справили с пламъците. За щастие, няма пострадали при инцидента.

Въпреки това от полицията заявиха, че има нова вълна на палежи на автомобили, подобно на тази преди малко повече от година.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира