Две деца се удавиха в кладенец

07 May 2012 в 12:46 2380 0
Две деца паднаха в изоставен кладенец в Сливен. Снимка: novini.bg
Две деца паднаха в изоставен кладенец в Сливен. Снимка: novini.bg
Две деца се удавиха в изоставен кладенец в Сливен на 6 май, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Те са момче и момиче, на 2 и 6 години. Към 19.30 часа, докато се опитвали да наберат сливи от двора на изоставена къща, паднали в кладенеца. Трагедията станала на ул. "Булаир" в квартал Комлука. Телата им са извадени. Работата по случая продължава.
Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026