Без движение по бус-лентата на "Цариградско шосе"

Борислава Славова 08 September 2012 в 09:04 1654 2
Снимка: БГНЕС
Снимка: БГНЕС

Забранява се влизането по бус-лентата на пътното платно на бул. „Цариградско шосе” между бул. „П. Яворов” и ул. „Незабравка” от 8.30 часа до 16.00 часа днес и утре, съобщиха от пресцентъра на Столичната община.

Причината за промяната в организацията на движение е заради отстраняване на сухи клони, опасни за контактната тролейбусна мрежа в лесопарк „Борисова градина”.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски