8-годишно дете в кома, помете го кола на пешеходна пътека

Деница Иванова 30 March 2012 в 11:08 2108 0
Снимка: БГНЕС
Снимка: БГНЕС

Инцидентът стана вчера около 17.00 часа на бул. „Г.М. Димитров“ в София.

Малката Марина отивала с дядо си на тренировка по художествена гимнастика. Шофьорът Йордан Стойчев твърди, че е карал с 60 км/ч, но в този участък ограничението на скоростта е 40 км/ч. Резултатите от пробата му за алкохол са отрицателни.

Само преди четири дни при подобен инцидент таксиметроф шофьор прегази две възрастни жени на пешеходна пътека в столицата. След удара телата им са изхвърлени на 20 метра от пешеходната пътека, което говори за значително превишаване на скоростта.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026