20 коли осъмнаха с надпис "Полиция" (снимки и видео)

Николаос Цитиридис 22 November 2012 в 11:45 12598 24
20 коли осъмнаха с надпис
20 коли осъмнаха с надпис "Полиция" в центъра на столицата. Снимка: Николай Христов, БНР

20 автомобила са били "тунинговани" тази нощ с надпис "Полиция". Колите са надраскани в центъра на София.

Боядисаните коли са предимно луксозни джипове. Част от тях са били паркирани на столичната улица  "Сан Стефано" .

От СДВР обясниха пред OFFNews, че рано сутринта част от собствениците на автомобилите са подали сигнал.

Към момента няма заподозрян извършител. Ако бъде заловен, вероятно ще бъде осъден за хулиганство.

 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026