Жена нарочно заби колата си челно в друг автомобил по време на зрелищна разправия на паркинг в София.
Това стана ясно от публикация във Фейсбук групата "Катастрофи в София".
Инцидентът станал, след като жена с варненска регистрация блокирала изхода на столичния паркинг и принудила група шофьори да я чакат повече от час.
На видеото се вижда как друга жена, шофираща голям черен джип, се засилва и умишлено се забива в блокиралата я кола, след което излиза и започва да псува.
"Черният джип винаги е с предимство", шегува се авторът на видеото в социалните мрежи.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4920
4
31.05 2024 в 11:08
12392
3
25.05 2024 в 09:37
4010
2
24.05 2024 в 20:16
Заприличвате все повече на ПИК
3005
1
24.05 2024 в 19:50
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци