Запалени гуми край Сточна гара одимиха центъра на София

OFFNews 23 June 2019 в 16:53 4633 1
Запалени гуми край Сточна гара одимиха центъра на София

Снимка БГНЕС

Гъст черен дим се издигна в центъра на София, лесно забележим както от Министерски съвет, така и от булевард „Мария-Луиза“.

Оказа се, че горят гуми на трактори, запалени в района на Сточна гара - на бул. "Ген. Данаил Николаев".

Екипи на пожарната са успели да загасят огъня в неделя следобед.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    29321

    1

    Стефан

    24.06 2019 в 00:00

    А зелената мафия кво казва за финните прахови частици в тоя случай? Или тя просто дружи с мафията на черните хора от черния квартал на черния град ..., и нататък по едноименния виц.
     
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски