Нелегални мигранти бяха заловени след гонка на автомагистрала "Тракия".
Водачът е дал положителна проба за употреба на наркотични вещества, съобщи Нова телевизия.
Около 15 часа при постоянно действащия контролен пункт при тунелите "Траянови врата" шофьорът на товарен автомобил не се подчинил на полицейските разпореждания. Затова били използвани ленти за принудително спиране.
След проверка на превозното средство в купето и багажното отделение са установени шест души без документи за самоличност, с произход Сирия.
По случая е образувано досъдебно производство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел