Полицията във Варна хвана служител на местното енерго в момент на получаване на подкуп, съобщиха от МВР в морската столица.
Случаят е от четвъртък. Тогава във варненската полиция е получен сигнал от човек, че е изнудван от длъжностно лице, служител на електроразпределително дружество. Корумпираният служител си поискал възнаграждение, за да не го глоби за това, че по-рано негови колеги са установили, че е манипулирал електромера в дома си, за да краде ток.
Полицаите обаче действали бързо и закопчали служителя на енергото веднага след като взел белязани 200 евро,
В морската столица доставчикът на ток е компанията "Енерго Про".
Материалите по случая са докладвани на прокурор от Окръжна прокуратура – Варна и е образувано е досъдебно производство.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец