Полицията в Стара Загора задържа извършителите на грабеж и нападение над 88-годишна жена в мъглижкото село Дъбово, пише БГНЕС.
Възрастната жена беше нападнала миналата седмица в дома си.
Крадците влезли в къщата час преди полунощ, докато тя гледала телевизия. Успели да отмъкнат от нея 40 лв., след което избягали. Те са с постоянна мярка "задържане под стража".
"Установени и задържани са извършителите на деянието – мъже на 53 и на 63-годишна възраст, криминално проявени, осъждани", съобщи Комисар Стоян Стоянов, директор ОД на МВР в Стара Загора.
По думите на окръжния прокурор Дичо Атанасов вчера двамата са били привлечени в качеството на обвиняеми за извършен грабеж от страна на двамата при условията на опасен рецидив.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"