Велосипедист загина нелепо в центъра на София

OFFNews 23 November 2016 в 10:59 17462 4
Велосипедист загина нелепо в центъра на София

Снимка БНР

Велосипедист е загинал при инцидент на столичния булевард "Витоша". Мъжът се е ударил в паркиран автомобил и е починал на място. 

Инцидентът се е разиграл на метри от НДК , около 9.30 ч. тази сутрин, съобщи БНР. Починалият мъж е бил 50-годишен лекар. Не се изключва версията той да е получил инфаркт преди сблъсъка.

МВР разследва случая. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява