Мъжът, блъснал пиян и дрогиран с автомобила си шест момичета в Китен ще остане в ареста за 72 часа.
Мярката бе удължена днес, след като във вторник софиянецът рани с BMW-то си момичетата от Лом.
Четири от тях остават за наблюдение в болницата "Бургасмед". Две от тях са в реанимация, другите две - в хирургичното отделение. Състоянието им се подобрява и няма да се наложат операции, каза управителят на лечебното заведение д-р Христо Добрев.
Катастрофата стана към 21 ч. Шофьорът опитал да направи десен завой, но се качил на тротоара, блъснал пешеходките и се обърнал по таван.
Тестовете за алкохол и наркотици дадоха бяха положителни.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец