Товарен влак уби мъж до Карнобат

OFFNews 12 November 2021 в 11:33 1315 0
Товарен влак уби мъж до Карнобат

36-годишен мъж загина на място, след като товарен влак го блъсна в района на ж.п. гара Глумче край Карнобат. 

Влакът се е движил по линията Бургас - Пирдоп и е управляван от 67-годишен машинист.

От полицията съобщават, че удареният мъж е вървял по релсите. Тялото му е откарано в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ – Бургас.

Машинистът е тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества, като резултатът е отрицателен. Работата по случая продължава.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира