Днес около 11 часа на ул. Лазурна в Габрово се сблъскаха джип и лек автомобил. По информация на "За Габрово", има пострадали и те са в тежко състояние, откарани са в МБАЛ "Д-р Тота Венкова".
Според излязла в социалните мрежи информация, става въпрос за "деца" - тийнеджъри, които са се движели със скорост от над 120 км/час, докато снимат клипчета - "лайф" за социалните мрежи.

Колата, в която са се движели тийнеджърите е ударена странично от джипа. На място е пристигнала линейка, която е откарала пострадалите, както и служители на МВР, КАТ и Криминална лаборатория - Габрово.


Очакваме още информация от официалните източници, които за момента запазват мълчание. Улица "Лазурна" е блокирана за движение, пише "За Габрово".
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2000
1
06.11 2024 в 14:15
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци