Двама души загинаха при тежка катастрофа между линейка и лек автомобил днес в района на разклона за село Гавраилово, малко след село Злати войвода, съобщиха от пресцентъра на областната полиция в Сливен.
Лек автомобил, управляван от 66-годишен шофьор, е застигнат и ударен от линейка, пътуваща от Нова Загора към Сливен.
В линейката е превозван пациент. Починал е шофьорът на ударения автомобил, както и пациентът в линейката.
В болница са откарани шофьорът на специализирания автомобил, лекарят и 63-годишна жена, която е била в лекия автомобил.
На място се извършва оглед.
Движението по път II-66 Сливен - Нова Загора при разклона за село Гавраилово се осъществява двупосочно в една лента поради катастрофата, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура". Трафикът се регулира от "Пътна полиция", предаде БТА.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"