Шофьори на автобуси на протест заради разбит път край Враца

OFFNews 03 October 2020 в 12:30 4406 2
Шофьори на автобуси на протест заради разбит път край Враца

Шофьори на автобуси излязоха на протест заради разбит път край врачанското село Лютидол, предаде бТВ.

Шофьорите, които возят стотици работници, алармират, че пътя вече е опасен. Те са принудени да минават оттам, след като Е-79 беше затворен. 

Най-много ями има в участъка между Лютидол и Ребърково. 

От Агенция "Пътна инфраструктура" обещават локални ремонти до края на октомври. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    7032

    2

    Магистралите към момента в България са 733.1 км.
    Строят се от 1974 година.

    18319

    1

    Чичо ви

    03.10 2020 в 15:08

    НЕма такова нещо, теА са егати и гадните провокаторЕ, Баце казА, че като я погледнеш България отгоре - цЕлата е опасана У магистрали!