Разградската община пламна след работа с оксижен

OFFNews 26 March 2026 в 12:25 891 0
Общината

Работа с оксижен доведе до пожар в сградата на разградската община и областната администрации.

По първоначални данни трима работници на фирмата, извършваща ремонт на зданието, са рязали с оксижен материали.

Пламъците лумнали около 10:45 часа.

Незабавно са изпратени три пожарни коли и полицейски патрули. Към 11:30 часа огънят е бил загасен.

Въпреки това работещите в сградата са изведени и ще могат да се върнат на работните си места след 15 ч.

Извършва се оглед на местопроизшествието, който да изясни причините и обстоятелствата за възникването на пожара.

Продължава работата по установяване на щетите.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две