Момче на 15 години от Дупница е получило повърхностно нараняване на дясното бедро, причинено от въздушна пушка, съобщиха от полицията в Кюстендил.
Инцидентът е възникнал в късния следобед в събота в двора на училище.
Районно управление – Дупница, работи по случая, започнато е досъдебно производство.
Ръководството на училището няма притеснения за сигурността на учениците, обяви директорът Илия Близнаков, цитиран от „Фокус". По думите му случилото се е неприятен инцидент, но няма опасност за възпитаниците на училището.
Учебното заведение има охранители, които извършват постоянни обходи на двора.
Простреляното момче е бивш възпитаник на училището, което през почивния ден е играло на двора. В училището има камери за видеонаблюдение, като в момента се преглеждат записите.
Все още не е ясно кой е човекът, прострелял момчето. Директорът подчерта, че родителите на учениците могат да са спокойни за своите деца.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21.10 2014 в 16:55
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци