Повреда в един от влаковете спря движението на софийското метро между 17:35-17:50 ч. днес, съобщи репортер на OFFNews.
От пресцентъра на Столичната община съобщиха, че движението е спряно, защото вратите на влака, намиращ се по това време на станция "Сердика", не са се затворили.
При такава ситуация следва задължителна команда за изтеглянето на мотрисата и технически преглед.
Заради повредата пътниците във влака, идващ от "Софийски университет" към "Сердика", бяха блокирани под земята повече от 15 минути.
Чакащите на станция "Сердика" след възстановяване на движението наброяваха над 1000 човека.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"