Патрулка и цивилен автомобил са се ударили жестоко край сградата на националното радио в столицата.
От снимка и видео, публикувани във Фейсбук групата "Катастрофи в София" става ясно, че инцидентът е станал преди около час на натоварения бул. "Драган Цанков" до националния стадион "Васил Левски".
Патрулката не е от новите БМВ-та, които наскоро МВР пусна в действие.
За щастие сериозно пострадали няма.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24373
2
13.06 2024 в 07:40
сигурно полицаите са искали ново БМВ, ама не им дали, сега ще им дадат, защото нямат кола вече
8036
1
12.06 2024 в 21:09
1. Защото ако беше от тях инцидентът най-вероятно нямаше да се случи;
2. Всякакви други патрулки, освен новите BMW-та, може да катастрофират жестоко и това няма да наруши пространствено-временния континуум;
3. Кой пък изобщо го е грижа как са хората след инцидента?!
Санкциите срещу Русия удариха самолетостроенето й. Производството на нови лайнери зацикли и дори спря
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Санкциите срещу Русия удариха самолетостроенето й. Производството на нови лайнери зацикли и дори спря
Кола се вряза в дентална клиника в столицата