Пътнически влак се запали близо до Стара Загора

OFFNews 07 August 2014 в 19:46 4200 2
Пътнически влак се запали близо до Стара Загора

Локомотивът на пътническия влак Бургас-София се е запалил в района на Стара Загора, съобщава Нова телевизия.

Инцидентът е станал около 18.20 ч. Тогава локомотивната бригада, машинистът и помощник машинистът забелязали пушек, идваш от локомотива, който бързо се възпламенил.

Те успели да спрат влака аварийно и започнали да гаси огъня. Междувременно бил повикан и екип на пожарната.

При инцидента няма пострадали.

Всичките 95 пътници са евакуирани превантивно. В момента те чакат друг влак, който ще бъде изпратен от Дулово, за да могат да продължат пътуването си.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира