Осем са хоспитализираните пациенти в Спешна помощ-Пловдив след двете тежки катастрофи от тази сутрин на магистрала „Тракия“.
„Това са пострадалите с по-големи наранявания. Има други, които са прегледани на място и са закарани с частни коли на хирургичния блок до пловдивски болници“, каза дежурният лекар пред агенция “Фокус“.
Той обясни, че още не е приключила спасителната акция на автомагистрала „Тракия” и каза, че медицинските екипи, които са обслужили двете тежки верижни катастрофи, са били четири.
„Петият екип е все още на мястото. Той изчаква да се освободят починалите”, казаха още от Спешна помощ.
Мястото на инцидента все още е отцепено.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец