Непълнолетни стреляха по автомобили и апартаменти в Плевен

OFFNews 18 March 2024 в 12:39 1928 1
112

Снимка БГНЕС/Антон Станков

Пистолетът е иззет

Две момчета - на 15 и 16 години, са задържани, след като са стреляли с пневматичен пистолет по автомобили и жилища, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Плевен. 

Разследването е започнало след сигнал, подаден на 15 март. Счупени са стъклата на две коли, както и стъклопакети на два апартамента.

Младежите са направили пълни самопризнания. Нанесените щети са в процес на установяване. Пневматичният пистолет е предаден с протокол.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    2100

    1

    демотиватор

    18.03 2024 в 14:11

    Ми к'во толкоз- дечица- играли си там, айде стига, скарайте им се само, ама не много строго, че ще ги травмирате психически... (ジ)
     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира